| LiTtLeKiD2323 a întrebat:

As vrea niste sugestii cu privire la nume de caini pentru mascul...

Răspuns Câştigător
| CăpshuniikMikkkk a răspuns:

Bună!
Păi să vedem... Abaris,Abby,Abdon,Abigal,Ace,Ada,Adolfo,Adolph,Afro,Aisa,Aki,Alba,Alfa,Alpha,Amis,Anaiz,Angel,Ash,Aspin,Asterix,Astro,Atomic,Attila,Ays,Azo,rAzorica,Azure,Babsy,Babushka,Baby,Bach,Bailey,Bait,Baja,Baluga,Bangle,Basha,Banjo,Barker,Barkley,Barky,Barley,Basai,Beethoven,Belladonna,Bellboy,Belle,Bellow,Bellyflop,Bena,Bian,Bibi,Biddy,Biffin,Bigfoot,Blackie,Blacky,Blanket, Blu, Bobby, Bobita, Bolo. Sper că ţi-am fost de ajutorwinking
Baftă!

4 răspunsuri:
| Lavinutsa22 a răspuns:

Sugestii: Max,Blacky,Bobita, Doc, Oddi, Herro, Afro eu cam atatea stiu... Sper ca ti-am fost de ajutor

| TheLastAirbender2 a răspuns:

Sunt nume indiene ( manav sachin damodar soham)

| ssd a răspuns:

Http://www.animale.ro/nume-de-caini
Aici le gasesti in ordine alfabetica.Eu de aici i-am pus numele cainelui meu. Bafta:*

| hummmer a răspuns:

Ai mei se numesc Nero si Dic.