| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :*! As vrea sa imi dati niste idei cum as putea sa decorez o veioza de birou. FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| Copiliţă a răspuns:

- Daca este simpla : o putetati "imbraca" in intregime in aracet, dupa uscare, o puteti picta in culorii vii big grin, va da un aspect mai cald al camerei si va lumina si colorat, sau puteti cumpara sclipici si un lipici lichid, si puneti lipiciul pe intreaga suprafata si apoi puneti sclipiciul "in ploaie " sau cum crezi tu! big grin Sper sa-t fie de ajutor ideile mele! big grin

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poti lipi sau coase niste dantela pe marginea de jos a lampierului. (am un lapsus) Ma refer la partea din carton care acopera becul.

| Bijou22 a răspuns:

Salut! Poti sa iei un balon pe care sa pui aracet, dupa care infasori balonul cu ata colorata(poti pune diferite culori, grosimi de ata...)Dupa o zi de stat la uscat tai balonul si il scoti din ata, iar sfera de ata ce a rezultat o tai pe masura lampii.