| TeenagePrincess a întrebat:

As vrea sa imi fac un cont pe SunPhoto, dar nu am idei pentrunume. Vreau sa fie cv in legatura cu Taylor Swift pentru ca sunt fana.Si vreau k numele sa iese in evidenta. DAU FUNDITA.

2 răspunsuri:
| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Buna! Eu am cont pe SunPhoto si e cu Taylor Swift pentru ca e idolul meu.Pai, sa gasesti un nume e simplu.Eu am pus taylorswiftloveforever. Daca vrei ceva care sa iasa in evidenta pune ceva de genul:
LoveTaylor sau TaylorMyLove.Te mai gandesti tu. Sper ca te-am ajutat.

| alliiii a răspuns:

Poi
XxTaylorSwiftxX
XxTAndSxX
TaylorIsLove
TaylorAndMe

nu stiu
Sunt o gramada de nume

Si daca tot iti faci cont intra si la mine
http://xxfettizzacolorataxx.sunphoto.ro/XxPozeee_ownxX