| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa pun o intrebare.stiti cumva vreun editor de nume online? adica vreau sa-mi fac si eu nume din alea cu litere intoarse, inimioare, stelute si altele. daca imi dati unul online dau funda! raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| thevampirediariesfever a răspuns:

Http://www.pasionat.info/simboluri-pentru-mess-si-hi5/
sunt muuuuulte simbluri pentru mess dar le poti folosi copy paste

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

O treaba mai serioasa nu ti-ai gasit?

| andreyusnice a răspuns:

Si eu sunt interesat, dar sunt interesat si de unul care sa fie download-abil!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noktambul nu te face remarcat.deja am observat cu totii ca esti cretin.