| BogdanS a întrebat:

As vrea sa stiu in ce consta imprimarea unui tricou. Unde m-am dus eu mi-a zis sa vin cu poza si tricoul si e gata pe loc. Dar ce inseamna poza? In format digital sau luata la imprimanta, pentru ca eu vreau sa fie putin mai mare decat o foaie A4. Spuneti-mi si mie, cei care au m-ai facut asta. Dau funda si voturi bineinteles.

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Depinde unde iti vei face tricoul. In Mall-uri de exemplu, sunt acele magazine pentru personalizarea obiectelor. Pretul este destul de maricel pentru imprimarea unei poze pe un tricou, tricou simplu, cumparat tot de tine. Costa cam 50 de lei! Poza o pui tu pe un stick.

| DenisIonut01 a răspuns:

Depinde de magazine, du-te la ei si intreaba.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poza, in format digital, si nu cred ca iti face mai mare de A4