| picaso1 a întrebat:

Buna TPU.as vrea sa va intreb ceva cum as putea sa aduc un radi in varf am un chat www.fresh-chat.do.am un id de dedicatii radiofreshchat dar nu am useri poate daca vedeti acest mesaj pate veniyti macar de curiozitate. multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Parerea mea este ca este slab:
1. Multe reclame.
2.Multe Bannere.
3. Este greu de gasit butonul de unde pornesti sau opresti muzica.
4. Nu este optimizat SEO.
5. Toate par aruncate alandala pe acolo, nu da senzatia de unitate.
6. Chiar daca as intra o data nu as mai reveni sad

| picaso1 explică (pentru MeConstantine):

Multumesc de sfat numai ca acel chat nu eu l-am facuthappy eu o zi buna in continuare