| piticka a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu niste status de dor, ceva de genu:cu gandu la tine...nu-s pentru mine, pentru sora mea

3 răspunsuri:
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Ce soare trist! ieri parca era mai vesel…a! nu ieri! de mult… tare de mult…
-O secunda as vrea sa te privesc, sa-ti vad ochii tristi de dorul meu si mi-ar fi de-ajuns
-Daca plang …lacrimez, daca iubesc … te iubesc
-I Love You.I Kiss You.I Miss You.Imi este foarte dor de tine ma gandesc la tine zi si noate t iubesc iubirea mea:*:X
-Iarna noptile se maresc iar zilele se micsoreaza, in sufletul meu e de mult iarna polara
-Ma minte da stie sa ma alinte ma face din cuvinte chiar daca nu e cuminte
-Eu joc un rol, ma prefac ca mi-e bine
-Voi muri sa renasc, sa iubesc si voi arde din nou sa sper

| LoveYou4Everrr a răspuns:

-cu capu-nnori
-i miss you
-te iubesc, iar tu nu esti aici!
-nu pot sa te scot din inima
-nu supurt sa nu te vad aici

| gfy a răspuns:

Am unul perfect pentru tine: "Nu stiu sa scriu romaneste, dar mi-e dor de tine!"