| DidiLovesYou a întrebat:

As vrea si eu notite[statusuti, citate]pentru facebook.

P. S.:Nu veniti cu raspunsuri de genu:-De ce nu faci tu?[Nu am o imaginatie asa bogata]
-De ce nu cauti pe google?[Am cautat si cred ca le stiu pe majoritatea.]
Si daca se poate sa nu imi dati link-uri ci sa le scrieti voi direct!
>Funda!big grin

2 răspunsuri:
| Leemonn a răspuns:

De ex:
1.Lasa sa spuna ce vor, tot ce cer ei pentru mine nu va fi luat ca pe un favor.
2.Conteaza prima parere, a doua e de pacaeala a treaia e daca conteaza prima parere.
3. I believe in what can be done.
With you it's true, but without you it is an untrue stuff.
4.Zambeste si totul va fi bine.
5.Blocheaza si rateaza.
Funda?

| Deeuts a răspuns:

A fost iubire la prima vedere, ziua aceea nu o pot uita.
~ NU vreau o relaţie perfectă.
Vreau doar pe cineva cu care pot face pe prostuţa, cineva care să se poarte frumos şi care să iubească să petreacă timpul cu mine aşa cum o fac eu! ♥
Atunci cand ascultam unele melodii ne aducem aminte de cei pe care i-am iubit, dar ne-au dezamagit.
Gelozia este ca ridurile, oricât de mult fard ți`ai pune nu se pot ascunde întotdeauna!
Ca doi copii ei din când în când se întâlneau..si ca doi copii uneori se despărteau.
De ce ne-ndragostim apoi nu mai iubim..si spunem adio fără să gândim?
Și când aveam probleme, îmi spuneai:"Sunt aici, nu te teme!"
Daca mai vrei iti mai dau:d.