| MariaBeatrice a întrebat:

:*

As vrea si eu,. va rog frumos, versurile si in romana si in engleza la melodia,, MACARENA`` -de Mario Bischin.
Va rog, Dau funda!

4 răspunsuri:
| deliapisicutza a răspuns (pentru Cristianne):

Nu macarena aia, daca nu ai auzit, este o noua melodie nu de Los Del Rio cantata ci de Mario Bischin, care se numeste Macarena si suna cam asa: E... Macarena Macarena baila baila Ela Ela. Dar se vede ca nu ai citit toata intrebarea.

| deliapisicutza a răspuns (pentru Cristianne):

A si in plus versurile la melodia aia la care ai scris tu nu sunt in engleza cum e melodia origila, aia e in alta limba spaniola sau asa ceva, la melodia asta versurile sunt in engleza.

| Cristianne a răspuns (pentru deliapisicutza):

Nu,nu am auzit. Și nu-mi pasă, am dat ce-am găsit.