| MissLaura a întrebat:

Aseara ( nu era prea tarziu doar vreo 3 noaptea oh go on ) ma uitam pe TPU:The movie al vestitului nostru Cretaker si am vazut ca facea trolling. Ce e trollingul? Da stiu, imi e mai usor sa caut pe Wikipedia dar nu am inteles prea bine ce inseamna. Poate sa imi explice si mie cineva mai bine! Nu radeti de mine dar nu prea inteleg ce inseamna! crying

Răspuns Câştigător
| Matt24 a răspuns:

Cine face trolling? Un troll.Troll-ul pe internet(mai nou si in real)este o persoana care de obicei este pe langa subiect sau vine doar cu idei contra fara argumente solide si care de obicei enerveaza lume si ii place.