| karminuta a întrebat:

astazi ai venit o prietena la mine sa ii fac avatar la mess si din greseala in loc de fata am pus baiat si acum nu stiu cum sa il schimb in fata...primul raspuns care merge primeste fundita

1 răspuns:
| XalexandraX a răspuns:

Deschizi messul. Apesi pe avatar unde arata poza dupa se deschide o pagina unde iti arata avataru apesi pe el si si ti se deschide o pagina de internet si dai unde scrie Info iti apare un tabel unde scrie Basics dai Edit si bifezi Female. Sper ca te-am ajutat