| alexy a întrebat:

TPU! Astazi este 30 ianuarie si e ziua mea de nastere.Im faceti si mie un mic favor? V-as ruga sa urmariti acest video:http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =8p4zBOjm9Sc
M-as bucura foarte mult! Dau fundita si voturi, numai sa ma anuntati ca l-ati vazut! Please!:*

Răspuns Câştigător
| Jessica a răspuns:

La multi ani! :*:*:X:X si iti urmarez videoclipul cu mare placere

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La mulți ani cu sănătate și cu prosperitate în toate!
Pa, pa.

| Beatrice a răspuns:

Frumos happy
Ador melodia love struck

| djdani2010 a răspuns:

La multi ani big grinbig grinbig grin. cati ani implinesti? am vazut videoclipul frumoasa melodie :X big grin

| elena_3173 a răspuns:

Wow super video! La multi ani!

| ionutZz_2718 a răspuns:

E marfa tu l-ai facut funda

| Madoottzza a răspuns:

La multi ani! Este super fain videoclipul...

| NoName123 a răspuns:

La multi ani!
am vazut videoclipul si sincer naruto si hinata sunt cuplul meu preferat.

| LadyXonia a răspuns:

La multi ani!:*:*.
video e frumu`>:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani mplinesti? e super mel

| alexy explică:

Va multumesc din suflet pentru raspunsuri.Sunteti toti foarte draguti.:*