| Ruxie a întrebat:

TPU!

Astazi mi-am facut pe facebook un Blog Personal. Imi puteti da niste sfaturi despre cum as putea sa adun like-uri sau despre ce sa postez? Si daca exista cineva cu experienta in asa ceva, as fi fericita daca ar vrea sa fie admin/a la pagina happy. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Aion3 a răspuns:

Pai sincer si eu am asa ceva si sun admina eu am facut roste like prin distribuire pagini de catre mine si inca 2 variante ar fi sa faci o reclama cu bani sau cauti pagini care au foarte multe likeuri si sa faceti schimb de likeuri.(adica ex: eu iti fac rost de 10 like-uri tu tot de 10) sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?