| Anonimul3315 a întrebat:

Auziti fratemiu mi-a dat contul lui de TPU la cat de nervos e. Oricum trec la subiec.El na zis nimanui dar chiar vrea sa-l ajut ca e deja enervant.Fratemiu,stiu ca pare ciudat dar el vrea sa fie fata. Azi chiar a visat ca a facut o magie si chiar a fost fata pentru o juma de zi in visu ala. ziceti-mi plz cum sa-l fac sa incetezecrying. Macar ziceti-mi daca e posibil sau e nebun? Funda celui cemi da un raspuns bun, cu adevarat bun. Restu vot. Va roooog.

19 răspunsuri:
| Anonimul3315 explică:

Apropo sunt sorsa.Deci va rog din nou. Ajutatil. Se roaga in fiecare seara la Dumnezeu ca sa ajunga fata.

| AdeeXd a răspuns:

Draga IncaCautNume, si eu vreau sa fiu baiat, dar daca dumnezeu a vrut sa fiu fata asta e. Nu cred ca fratele tau are vreo sansa sa ajunga fata, asta ar insemna sa isi faca multe operatii de implantare a sanilor si. a organului specific sexului( masculin sau feminin) si multe alte operatii, in acest caz ar ajunge un travestit pentru ca sunt sigura ca chiar ( scuze cacofonia) daca si-ar face aceste operatii si sa spunem ca ies toate cu succes, ar mai fi si mainile si picioarele care la baieti sunt altfel structurate mai groase, palma este mai mare, talpa la fel si de asemenea sunt si mai puternice... deci fratele tau ar fi un mutanta. scuze ca ti-o spun asa, mai degraba. femeia-barbat, si in plus nu cred ca ar putea vreodata sa faca un copil big grin

| Anonimul3315 explică (pentru AdeeXd):

Ffff.Acuma a citit si el ce miai zis si sta sub plapuma plangand.

| AdeeXd a răspuns (pentru Anonimul3315):

Oh fratee! haidee! e barbat! cati ani are?

| Anonimul3315 explică (pentru AdeeXd):

11 dar tot e mai sensibil.Parca deja zici cai juma fata.Are corpu de baiat dar se poarta inca putin si fix ca o fata. Uneori ma gandesc de ce. Oricum asa e el. Vrea sa fie fata. Se roaga la Dumnezeu in fiecare seara sa-l faca faca. Cauta pe net de saptamani.Nici parintii nu stiu ce sa faca cu el.

| AdeeXd a răspuns (pentru Anonimul3315):

Si de ce ar vrea sa fie fata? Este mult mai greu! Trebuie sa te epilezi mereu, sa iti faci parul si sa il vopsesti, sa iti faci unghiile, sa iti cauti imbracamintea perfecta, sa te machiezi, de asemenea cand vei creste mare, trebuie sa iti ingrijesti sotul, sa ii faci de mancare, sa ingrijesti copilul, poate chiar sa il nasti ceea ce cred ca e foarte dureros, trebuie sa ai grija la golanii de pe strada. asta la adolescenta si majorat, si sunt foarte multe "conditii"... pe cand un baiat nu isi face unghiile, nici parul ( decat cu gel sau alte chestii), nu se epileaza, cand merge la o petrecere nu sta ore in sir sa isi caute o rochie, isi pune un costum si atat si etc.tu cati ani ai?

| Anonimul3315 explică (pentru AdeeXd):

Eo am tot 11 ani ca el.Doar ca el e cu o luna mai mare. Aprop ce ai zis tu acum....pai cam de asta ii place lui sa fie fate.El zice ca e chiar mai usor.De exemplu baietii trebuie sa faca chestii grele gen sa ridice greutati sa repare masina iar fetele sa gateasca si chestii de 5 ori mai usoare.Asa zice el.Ca fetele sunt mai frumoase. Atunci cand o fata place un baiat ea oricum asteapta ca baiatul sa faca prima miscare deci baiatul trebuie sa invite fata.Asta ii mai place.Pentru el sa fii fata e mai usor. Faceti schimb de corpuri ca si tu ai zis ca vrei sa fii baiatlaughing.

| Anonimul3315 explică (pentru AdeeXd):

Oricum cred ca te bat cam mult la cap. Daca vrei te las in pace cu fratemiu ca oricum no sa putem sal convingem.

| AdeeXd a răspuns (pentru Anonimul3315):

laughing)laughing))) greutatile le ridici daca vrei, iar daca esti in buna stare poti chema mecanic sa iti repare laughing)))) in fine. eu il sfatuiesc sa stea cuminte, sa nu mai planga, ca daca dumnezeu a vrut sa fie baiat, poate ii pregateste vreo surpriza cand va fi mare. si asta este acum! viata merge inainte chiar daca esti fata sau baiat. atata timp cat ai inima si esti bun oricine te respecta. Ceau si v-am pupat! spune-i fratelui tau sa nu mai planga si sa nu fie prea preocupat cu chestia asta cu fata deoarece se va concentra asupra ei foarte mult si nu va realiza micile surprize din viata unui baiat si nu se poate bucura de ele, sa nu uite cine este cu adevarat pentru ca in timp ii va trece si va accepta. Ma cheama Zena si am 13 ani :*

| AdeeXd a răspuns (pentru Anonimul3315):

laughing)laughing))) greutatile le ridici daca vrei, iar daca esti in buna stare poti chema mecanic sa iti repare laughing)))) in fine. eu il sfatuiesc sa stea cuminte, sa nu mai planga, ca daca dumnezeu a vrut sa fie baiat, poate ii pregateste vreo surpriza cand va fi mare. si asta este acum! viata merge inainte chiar daca esti fata sau baiat. atata timp cat ai inima si esti bun oricine te respecta. Ceau si v-am pupat! spune-i fratelui tau sa nu mai planga si sa nu fie prea preocupat cu chestia asta cu fata deoarece se va concentra asupra ei foarte mult si nu va realiza micile surprize din viata unui baiat si nu se poate bucura de ele, sa nu uite cine este cu adevarat pentru ca in timp ii va trece si va accepta. Ma cheama Zena si am 13 ani :*:*

| Anonimul3315 explică (pentru AdeeXd):

Dar care sunt surprizele alea? Macar eu sa stiu.

| AdeeXd a răspuns (pentru Anonimul3315):

Asta e ciudat. nu sunt baiat ca sa stiu. dar cum fetele au surprize gen ca au gasit oja frumoasa sau..in fine fiecare cu ale ei presupun ca si baietii le au.ca ii cresc muschii laughing)) habar am laughing)

| Anonimul3315 explică (pentru AdeeXd):

Credeam ca stii ca tu ai zis ca baietii au surprize si credeam ca stii cares alea. Oricum nu cred co sa-l conving pe fratemiu.El nu renunta pana ce nu se intampla.Defapt acum propozitia care am scris-o inainte ca nu renunta a fost dictare de la ellaughing. oricum cred ca te cam sacai cu fratemiu deci zi-mi daca vrei ste las in pace.Ca oricum nu prea l-am convins.Mai mult el e cu magiile. Oricum a fi fata e deja vis pentru el.Ca noaptea a avut un vis.Visu a inceput fiind baiat.Cica a auzit de la un prieten ca stie o magie sa-l faca fata.Cica la miezul noptii si daca e luna plina te uiti la luna si iti pui dorinta si in visu ala chiar s-a intamplat sa se faca fata dar cand s-a trezit si a vazut ca visat a plaaans un sfert de ora.Nu renunta pana nu isi indeplindeste visul.

| AdeeXd a răspuns (pentru Anonimul3315):

Mai exact cand a visat asta?

| Anonimul3315 explică (pentru AdeeXd):

Acum. noaptea asta.

| AdeeXd a răspuns:

Ce mai face fratele taaauuu? Se simte mai bine? happy

| Anonimul3315 explică (pentru AdeeXd):

Buna.Da a mai incetat cu visu ala. Sia gasit o iubitahee hee.

| AdeeXd a răspuns (pentru Anonimul3315):

Uhuuuuuu. ce bine ca a incetat

| Valentin333 a răspuns:

Am eu o idee grozava : Cauta-i o iubita si v-a vrea sa o impreioneze sau macar sa se poarte ca un barbat in fata ei