| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Azi mi-am schimbat numele la messenger. Vreau sa stiu cum pot sa fac sa le apara si celorlalti numele schimbat.Raspunde`ti explicit. Dau >funda:

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Apesi CTRL+Shift+R si selectezi dinacea lista cui doresti sa trimiti noile tale detalii.

3 răspunsuri:
| AlexutsSsa96 a răspuns:

Dai mesaje la toti cu ctrl shift si R...si ei trebuie sa-ti dea accept...
sper ca te-am ajutat:*happy

| PoisonJuke a răspuns:

Pai dai la actions - send my contacts details. si trimiti la toata lumea noul nume. Simplubig grin

| Anonima264 a răspuns:

CTRL+Shift+R