| Andreea_6041 a întrebat:

Buna TPU cand se deschide www.imved.com? Pt ca este inchis din 4 iulie sau spuneti-mi alt site free pentru vip pe imvu. fundita+vot cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| Mary24 a răspuns:

Nu cred ca este numai imvedwinking si imved se deschide din 2 in 2 zile si iti scrii acolo numele passu si dupa daca nu te-a facut vip mai incearca tot asa pana te facehappy dar dureaza numai o lunahappy

| Mary24 a răspuns:

Daca este inchis de atunci poate lo inchis cu totul cine stiehappy