| cocacola_7093 a întrebat:

Buna TPU cat costa un bilet la concertul bon jovi (cel mai mic si cel mai mare pret daca se poate)big grin... urgent funditabig grin

Răspuns Câştigător
| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Biletele se găsesc exclusiv în rețeaua Eventim. Categoriile de bilete sunt:
VIP - 479, 3 lei
Tribună - 372, 8 lei
Golden Circle - 298, 2 lei
Normal Circle - 186, 4 lei
Peluza Parlament - PROMO! - 138, 5 lei pentru primele 2000 bilete
Peluza Parlament - 159, 8 lei dupa epuizarea biletelor la preț promoțional
Sper că te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| Nutemaiholba a răspuns:

Cauta pe net

| SimmvonD a răspuns:

VIP - 479, 3 lei
Tribuna - 372, 8 lei
Golden Circle - 298, 2 lei
Normal Circle - 186, 4 lei
Peluza Parlament - 138, 5 lei pentru primele 2000 bilete (preţ promoţional), respectiv 159, 8 lei, după epuizarea celor la preţ promoţional.