| Divineeee a întrebat:

Cat de eficiente sunt absorbantele Bella? funda...

P. S scuze catgoria

5 răspunsuri:
| ro0xyy a răspuns:

Da, sunt foarte bune. Sunt mai finute decat cele de la Always. Incearca-le pe cele verzi, au suprafata Drainette, care absoarbe foarte bine. Cele albastre au suprafata din bumbac, dar dureaza mai putin.

| Sunshineeeeeeee a răspuns:

Sunt foarte eficiente, eu de cand ma stiu numai absorbante Bella folosesc, si sunt foarte multumita de ele, merita sa le cumperi iti garantez.happy

| IDontCareeeeeeeeeeee a răspuns:

Fff bune. alea pe mov cu galben parca sau ceva de genu is cele mai faine, si parfumate plus ca nu te iriti de la ele ca si cu cele always.

| rox13yy a răspuns:

Mie mi se par eficiente

| Iuliana186 a răspuns:

Eu sunt foarte mulţumită de ele! Doar de la Bella folosesc, şi sunt foarte confortabile, şi absorb bine.