| A12NDRA a întrebat:

Caut si eu texte pentru invitatii de ziua mea si a unei colege, suntem nascute in aceiasi zi si avem cateva persoane in minte pe care am vrea sa le invitam, dar nu vream sa le zicem "hai la ziua noastra data de locul de..." vrem cu invitatii si caut de ceva timp si nu gasesc.
Mie imi trebuie doar textul, si nu gasesc.
Ma puteti ajuta?
Funda pentru site-ul sau textul cel mai bun si restul voturi! Ms mult

Răspuns Câştigător
| hamsteru a răspuns:

Eu de ziua mea am luat hartie colorata si am scris asa Draga xxxx esti invitat la ziua mea de nastere care va avea loc pe data de xxxx la ora xxxx la mine acasa. Sper sa ne distram. Dupa ce am scris am luat panglici am indoit hartie ca si clatitete rostogolite si am legat-o cu ata, iar intr-o parte mica am scris pentru cine este :X La multi anii!