| anna1105 a întrebat:

ce filme pentru copii imi recomandati cu barbie si altele.(pentru sora mea mai mica)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice film din seria Barbie, Heidi, TinkerBell, Mulan, Cartea junglei, Bambi, Fratele urs (e frumos la orice varsta, pe mine ma face si acum sa plang), Bambi, Alba ca zapada. Le gasesti aici: http://desenele-copilariei.net/categorie/filme

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Http://www.dolcetv.ro/#tv-live-Baby-TV-117
Nu știu ce are, este pentru copii!

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Si eu am o sora mai mica. si ii pl sa se uite pe Disney la Disney Junior

ca sunt desene pentru copii. nu rateaza nimic. bine depinde si cati ani are sora ta :X:X. sper ca te'am ajutat

| nica_4055 a răspuns:

Cauta pe peteava.ro sunt de toate