| Here4u a întrebat:

Ce mai faceti? Am si eu o mica intrebare: Cineva mi-a propus sa ma duc la o scoala dinaia de cantat ca am o voce frumoasa. dar eu vreau sa ma fac dansatoare. voi ce spuneti? mersi anticipat:*

4 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Fa ce simte inimioara ta nu te lua dupa altii asta ar fi ca vorba aia daca unu se arunca in apa te arunci si tu? normal ca nu.

| Millanteria a răspuns:

Tu faci ce simti tu. Chiar ieri am gasit pe net ceva, si scria ca, copiii trebuie sa faca ce vor si ce simt ei, sa aiba o mare dorinta, a lor, sa se chinuie sa isi indeplineasca singuri dorinta. In niciun caz ce vrea altcineva. Nici macar parintii tai. Crede-ma ca stiu ce zic.
Pa, pa!

| TheBloodyRoses a răspuns:

Pai ar trebui sa faci cum crezi de cuviinta. Este viata ta deci tu decizi ce vrei sa faci cu eawinking.

| Here4u explică:

Multumesc tuturor!:*