| alexy a întrebat:

Ce mai faceti? Vreti sa urmariti un video? E putin mai trist, dar mie melodiile imi plac.As vrea sa va spuneti si voi parerea.Please.Apropo nu ma supar daca nu va place, dar vreau sa fiti sinceri.Multumesc anticipat;)) :*
http://www.youtube.com/watch?v=t8EweUJjUQg&feature=playe r_detailpage
P. S. Dati volumul mai tare fiindca nu se aude tocmai tare si ascultati pana la sfarsit, va rog.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Supravieţuiesc.
Video clipul a fost restricţionat fiind invocate drepturile de autor.
Pa, pa.

| luciana200972 a răspuns:

Nu mai merge,

| alexy explică:

Nu trebuie sa urmariti si video-urile neaparat, dar macar melodiile sa le ascultati.Multumesc