| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodie îmi recomandați sa cant la Romanii au talent? Daca se poate sa fie ușoară. Funda

9 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Vara nu dorm sau daca dragostea dispare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Te duci acolo numai dacă chiar ai talent la cântat, dacă nu, nu are rost să te duci să te faci de râs.
Marina-Geaba sunt copil sărac, o sugestie.
Îţi doresc mult succes!
Te pup!

| Morphines a răspuns:

Listen - Beyoncéwinking

| Park1Suin a răspuns:

Loreen-Euphoria
Asta daca ai vocea ei.
Robin Stjernberg-On my mind
Daca te intereseaza s-a canti un cantec de-al unui baiat, da e frumos.
Un cantec de Andra.
Ce fel de voce ai?
Cauta pe youtube.
Incepe s-a canti orice cantec de acolo karaoke, si poate o s-ati gasesti unul potrivit care s-ati placa.E alegerea ta.

| G2225hda a răspuns:

Ready or not bridgit mendler
e super faina melodia

| AdonnAdonnis a răspuns:

Katty parry -E.T

| Denymatrix a răspuns:

Vara nu dorm! laughing

| darius1123 a răspuns:

Adele- Set Fire To The Rain!

| SunStar117 a răspuns:

Melodiile scrise de christina aguilera sunt foarte frumoase si nici nu sunt greu de cantat.