| RoxxuInna a întrebat:

Ce parere aveti despre acea saptamana altfel?
Mie mi se pare o prostie. Pentru ca ar trebui sa fie diferit de scoala, dar ei ne dau o groaza de proiecte, filmulete cu animale.

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Macar faceti ceva in loc sa stati acasa pe PC.

| Jameson a răspuns:

Si mie la fel. Tampeni...

| RoxxuInna explică:

Pe noi vineri de ex e un fel de carnaval si ne-a zis sa ne imbracam in flori si o masca. rolling eyes Si e rau ca ne tine tot de la 13 pana la 19 la scoala.

| missoriginal a răspuns (pentru RoxxuInna):

Exact asa si la mine
Mi se pare foarte naspa.

| RoxyKaRoxana a răspuns:

Depinde si de ce faceti voi in acea saptamana. Poate daca se organiza o excursie sau ceva in afara scolii v-ar fi placut. Repet, depinde si de modul de abordare al profesorilor!

| CookieMonsterRawr a răspuns:

Mie una imi place "saptamana altfel" noi facem excursie, avem jocuri sportive, ne uitam la filme, ne duce in explorari dinalea pe munti laughing si avem si program pana la 12

| myself a răspuns:

Da. la inceput:propuneti activitati-noi bowling, biliard, paintball, patinoar toate prostiile... 3 zile mai tarziu: se anuleaza saptamana se va face cu intreaga scoalastraight face wtf? ultima zi teatru ce e bun e ca mergem la gratar atat

| ioana100 a răspuns:

Programa difera de la o scoala la alta, la noi nu este asa, mie, sincer, mi se pare o idee buna, noi, elevii ne putem delecta la diferite exursii, jocuri din parte fiecarui profesor, la noi la scoala, nu se cer proiecte, nu se dau teme, depinde de fiecare scoala/profesorwinking

| Orbithh a răspuns:

Cat timp nu facem scoala eu una o adorlaughing

| AlinKun a răspuns:

Corect tot felul de aiureli de facut in loc sa ne placa ce facem ne streseaza mai rau ca la teste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie unul imi place. Ținand cont ca o sa facem tot felul de activitati mai ales sportive

| bogboy101 a răspuns:

Daca vrei te duci daca nu nu. Nici eu nu ma duc miercuri.

| AdeElLl a răspuns:

Sincer la mine la scoala se fac dif activitati mergem la opera, plecam in parcuri cu dif activitati si facem concursuri in curtea scoli. Nu mi se pare deloco prostie

| AnaMaria12 a răspuns:

Mie una imi place deoarece la noi la scoala o sa fie diferite lucruri de ex:o sa facem salata de fructe, concursuri la romana.Totusi e ceva distractiv. Dar cum stiti pe 22 martie a fost ziua apei si noi de scoala alfel o sa mergem in parc si pe malul oltetului casa il curatam asta nu imi place. Dar est o idee buna cu scoala alfel mai ne relaxeza si pe noi dupa atatea ore.

| NicolethaNico a răspuns:

Pai nu pot sa sp ca e naspa da e bine ca nu facem exerciti dar nalaughing exact proiecte filme bla blalaughing E putin o tapenie dar merge ca va fi amuzant la mine din cate am auzitkiss Sper sa nu te plicti in "Saptamana altfel"laughing

| PfloO a răspuns:

Pai fiecare clasa ar trebui sa-si organizeze ce o sa faca, daca la tine au hotarat cadrele didactice asta e nederept. Noi avem activitati foarte interesante!