| Jessica a întrebat:

Ce parere aveti despre lyrics-ul meu? http://www.youtube.com/watch?v=aLGlE8p94FU Asptept pareri.
P. S.: Sunt incepatoare;))

5 răspunsuri:
| ILoveUSoMuch a răspuns:

Iubitha mea, eu nu cred ca esti incepatoare! Eu cred ca esti experta...Eu am facut un cont dar l-am sters pentru ca nu stiam cum se baga videoclipuri.am sa-mi fac altul dar, ma poti ajuta si pe mine?(id meu e ruxandra_naty11) vb...te rog sa ma ajuti

| CârnăciorIubeșteImprimantă a răspuns:

Super! scrisul e putin obositor dar e ok.

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Hmm.super.arata foarte bine!
Bravothumbs up>big grin

| LenaCresida a răspuns:

Imi place mult mult de tot scrisul, dar cel mai mult melodia love struck. nu cred ca esti incepatoare :*. BRAVO! happy

| Stella_4799 a răspuns:

Super.
Imi place si melodia!