| GeorgianaDragus a întrebat:

BUNA TPU!

Ce semnificatie are urmatoarea :

"Ce nu te omoara te face mai puternic!"

Si exemple pliz.

Funda!

Răspuns Câştigător
| FizoxX a răspuns:

Adica daca nu ai patit ceva de la acel lucru, data viitoare vei stii ca acel lucru este rau...

4 răspunsuri:
| ShiFT_7270 a răspuns:

De exemplu daca dai foc la un bat de chibrit, iar apoi el se stinge, nu o sa mai poti sa il aprinzi la catran! (nu la omorat, deci a devenit mai puternic). Insa in schimb el poate sa arda pana ramane scrum (moare)

| ZEU93 a răspuns:

Are ideea urmatoare: Din greseli inveti happy Ai facut o greseala minora din ea inveti si dupa nu o vei mai face

| ShiFT_7270 a răspuns:

Raspunsul ala a primit funda? :-|... ma rog sad

| uca_1023 a răspuns:

Daca esti intr-o situatie grea si nu clachezi, data viitoare o sa poti infrunta una similara cu mai multa usurinta.