| SummerSmile97 a întrebat:

Buna TPU

Ce telefon ati alege dintre touch screen sau cu tarsatura cum ar fi astea:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:11, s:0

Fundita pentru cele mai convingatoare raspunsuri :x :x

Răspuns Câştigător
| BaLOnAs99 a răspuns:

Touch screen...Pentru ca e mai la moda sa zic asa. E bun si toata lumea il vrea. E adevarat si celalat telefon e bun dar e mai super sa apesi pe ecran decat pe butoane.Si in plus pe acel cu butoane nu poti sa il inclini si sa se miste imaginea.(nu stiu daca ai inteles)

5 răspunsuri:
| rahelyta a răspuns:

Touch normal dar dintre ale doua nici unu sincer e "Alcatel" sa fim seriosi. touch screen

Apache
| Apache a răspuns:

Frate siteul e virusat! mi-a dat avertisment cand l-am accesat

| BlueBolty10 a răspuns:

Sincer, amîndouă sunt foarte frumoase, dar l-aş alege pe cel cu touch screen pentru că îmi plac foarte mult telefoanele cu touch.Totuşi şi cel cu tastatură e foarte feumos. Dar nu îmi dau seama ce culoare are cel cu touch, totuşi dacă e roz nu îmi mai place, dacă aş fi fată aş fi înnebunită după el(glumeam).

| MrWicked a răspuns:

Eu as alege cu tastatura. ceva gen BlackBerry... te face sa arati mai business asa si oricum stie sa faca mai multe decat un touch...touchu e asa ca sa vada lumea ca iti permiti.parerea mea

| hahaha a răspuns:

Imi primul rand nu Alcatel. si parerea mea, daca esti fata ar merge mai bine un touch