| vlad1398 a întrebat:

Buna TPU.Cine ii din Timisoara si vrea sa isi faca prieteni noi sa dea add la vladadrian1361@yahoo.com! Sunt baiat, par saten, 1.78,glumet,romantic,14 ani.

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Vlad...sau Adrian, cum preferi: când vei înțelege că TUP nu e site de matrimoniale?

| vlad1398 explică (pentru NoChanceForUs):

Frate eu nu-mi caut prietena, imi caut prieteni.pentru ca ma plictisesc cam toti prieteni mei is plecati la schi, eu am glezna luxata si n-am voie asa ca ma plictisesc

| NoChanceForUs a răspuns (pentru vlad1398):

„par saten, 1.78, glumet,romantic,14 ani"
Dacă așa te prezinți tu când faci cunoștiință cu cineva...
„Bună,Ion, sunt Adrian, am 14 ani, sunt romantic și glumeț."
straight face

| Dan_5885 a răspuns:

Baiete.aci nu e site de matrimoniale.ro sincer.du-te in oras fa-ti prietena.du-te cu ea si gata. lasa-ne
!