| MaryAndMizore a întrebat:

Cine imi spune si mie cum pot face pe webkinz(haine) Seaside Sarong? Daca sunt abonament lux? Nu dati raspunsuri gen "zi-mi numele de utilizator parola si codul".

Răspuns Câştigător
| ღNameღ a răspuns:

Http://www.webkinzinsider.com/wiki/Solved_Clothing_Recipes funda plsss...aici gasesti tot ce trb.cu haine rare. le faci la kinzstile.succes

2 răspunsuri:
| MaryAndMizore explică:

Aname nu este seaside sarong.Desi sunt haine acolo si care nu le stiu.Deci iti dau funda.big grinbig grin

| CapsunicaRoz a răspuns:

Da, thanks, dar eu.ma rog! Ai o reteta de ochelari portocalii cu ceva intr-un colt?
Fundita?