| cυρcαкє a întrebat:

TPU! Cine joaca OurWorld sa-mi zica si mie cum se creeaza un crew? Ce imi trebuie pentru a avea unul?

Răspuns Câştigător
| EuAli a răspuns:

In OurWorld, poti creea un crew la Electric Avenue, acolo unde scrie mai sus Crew's parca, spre zona inainte de drumul spre Boardwalk, clic pe localul sau ce o fi cu Crew's, apoi clic pe Melvin(omul ala imbracat cu galben si alb), ca sa faci un crew trebuie sa ai minim level 25 si sa nu fi dintr-un nici un crew. Dupa ce ai dat click pe Melvin, iti spune ca pentru creearea unui crew iti trebuie 50 de gems, ii dai ca vrei un crew si apoi trebuie sa pui un nume crew-ului si s-a creat crew-ul tau. Optional, poti sa pui si o poza, dar te costa 10 gems.

3 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

Ca sa iti faci un crew trebuie sa ai 50 Gems si minim lvl 25.
Te duci la Crew's control si dai click pe Melvin.
De acolo iti zice el ce trebuie sa faci
Succes!

| personaljesus a răspuns:

Te duci acolo la crew nu stiu cum, si nu trebuie sa fii in nici un crew, si ca sa poti sa iti creezi iti trebuie 50 de gems happy

| bogdananan a răspuns:

ITI TREBE GEMS vreo 25 parcasi te duci in electric avenue la crew control