| lorenacoolgirl001 a întrebat:

cine ma poate ajuta cu niste statusuri de fete asa mai rebele,mai zapacite, cel mai frumos status ia FUNDAAA:X

1 răspuns:
| AlleSss a răspuns:

Persoanele ce pleaca îsi au viata lor fara mine si eu o am pe a mea. fara ei!
Mai bine să fii absolut ridicol decât plictisitor.puppy dog eyes
Pot alcătui mii de scuze pentru comportamentul meu, dar nu voi recunoaște niciodată că m-am îndrăgostit.
Tine minte o fata loveste prin fapte nu prin cuvinte
Și da am defecte!
Bi*ch, spre deosebire de tine eu nu fac poze de la gat in jos sa-mi arat doar formele.
-Am invatat sa iubesc tot ce era al meu, Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

-Barfa'i pentru prosti, deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agite stii ca nu conteaza, in lumea printeselor nu exista rautate

-Are impresia ca eu stau sa il astept, dar de fapt eu ma indepartez incet.•
-Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...•
Nu m-ai pierdut atunci.Dar m-ai pierdut acum!
Aşa-s toţi băieţii.Dar el, e pur şi simplu el. love struck!

- Poate într-o altă viaţă.

- Alege ce iubeşti. Apoi iubeşte ce-ai ales! love struck

- Acel copil ciudat cu acel ceva special!

- Băă! Eu îl iubesc.Restu nu vă priveşte
Ai o întrebare? Da. Poţi să taci.

- Vrei atenţie? Fă-te semn de circulaţie
Hai deranjează-mă! Să vezi cum îţi cântă dracii live.

- Tu îţi toceşti gura iar eu îmi trăiesc viaţa.Simplu nu?

- Asta-s eu şi să-mi da-i pace.C-alta mama nu mai face
Nu stiu daca sunt exact ce iti trebuie, dar unele chiar nu au intelesuri :d

Totul trece, asa se spune.Dar nimic nu trece fara sa lase urme!

Am invatat sa plang cu zambetul pe buze…

Degeaba existi daca nimeni nu stie nimic de tine

Tine minte ca... o lacrima adevarata e rece...

Merg mai departe si le las pe toate`n spate. Fapte consumate si vise spulberate

Lasa'ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa'ma cu lumea care nu ma agreaza.•°

» E aşa minunat când cineva îţi cunoaşte defectele şi te place tocmai pentru ele! ♥

Uneori, îmi place să testez oamenii. Nu pentru că nu aş avea încredere, ci pentru a vedea cât de mult ţin ei la mine. ♥
» Zâmbeşte. De ce? Pentru că poţi! ♥ =D

» Dacă-ţi zâmbeşte, nu înseamnă neapărat că te place.

~ Uneori, când asculţi o melodie tristă şi priveşti în jurul tău, îţi imaginezi întreg videoclipul...

Viata n-are maini, dar tot ne mai da cate-o palma.

Fa-ti prieteni noi, dar nu-i uita pe cei vechi!

Ca sa fi fericita iti trebuie putine lucruri, Important e sa le ai!

Unii oameni nu realizeaza uneori cat de mult ti la ei si ca ai fi dispus sa iti dai viata ca ei sa fie fericiti.

Sentimentele sunt cea mai dura arma!

Pastreaza copia, Dar nu uita originalul
Spui ca e pustoaica si nu-ti place asa, dar asa cum e ea ti-a furat inima. Cat vrei tu sa pari de gigolo cand ii vezi ochishorii iti piere chefu` de`a face misto.

De obicei te duci in cluburi de noapte.crezi ca masina ta ma da pe spate? parfumul greu pluteshte in aer, acesta este portret robot de fraier.

.Ai vrea s-o ai mereu cu tine, Stii bine ca prea mult nu tine, E pustoaica rau, e greu. Vrei s-o faci de casa, ai tupeu!

Si zi de zi isi rujeaza pe buze zambetul ei minunat dar nici azi nu s-a inventat un baiat care merita tot ce are ea de dat!

Nu mai e Ea Fetita ce tacea! Astazi iti spune PA, ieri poate'i pasa.

TotsSi baietii dupa` tine zbiaraa Ca ai cu ce esti criminala?
Viata cateodata e in alb si negru...dar port mereu la mine o cutie de carioci!

Acuma zi, ce faci? vii mai aproape sau te retragi?

Minti ieftin si prost, Iti stiu replicile p drost. urmeaza sa spui iti zic eu dinainte mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte.Am fost si voi ramane aceiasi fata cuminte cu ganduri rele in minte.

Multi imi gasesc defecte.Impresii in cap.Zi de zi cate`un fraier se crede baiat de baiat

Ceea ce il usuca pe tati meu de bani E pustoaica lui de 17 ani

Ma vrei nu? Dar iti zambesc si'ti spun bye bye!
Fii falsă`! Trişează des şi fii sigură ca vei castiga un joc pervers! Toată lumea joacă pe interes!

Nu Ma Supar Din Contra Sunt Chiar Fericita K Daca Eram Un "Nimeni" Nu Eram Atat De Barfita! Castig Orice Meci, Pe Scena`ti Dau Scor Iar Daca o Dau In Bara Am Grija Sa Fie Bara`gol

.[Fata: Crimanala, sentimentala, afacere ilegala, Senzuala, profesionala, treaba e km temporara]
Poate lumea minte sau poate nu. Dar trebuie sa tii minte: EU NU SUNT TU!

Dozeaza-ti esenta in cuvinte, cedeaza-ti orgoliul si nu-i purta trecutului doliu.

•»Educata de destin.•Simt mult si arat putin.

•Facem tot ce stim si nu ne oprim• Traim viata din plin•

Multi ma stiu. Putini ma cunosc cu adevarat

Nu`s fitoasa. Prea putin imi pasa. Uita`te la tine, Si apoi vorbeste de mine
Sunt plina de defecte. in fata ZDRENTELOR ce se cred perfecte!

[♥]Multe barfe.arfe.asta'i viata.cand te gandesti la ele te apuca greata. dar vrei sa iti dau eu un subiect de barfa.Viata'i cea mai scumpa TARFA![♥]
Stiu sa iubesc. Stiu sa ranesc. Nu te juca. Stii bine ca pot trisa:X