| DezdemonaM a întrebat:

Buna TPU cine poate sa-mi dea ( daca exista) un proram de spart parole? mi-am uitat parola de la messener si nu mai stiu cum sa iau toate informatiile de pe contul meu cine ma poate ajuta va rog... Funda cat de mare posibila!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| anadark84 a răspuns:

Iti poti recupera casuta de mail daca stii raspunsurile intrebarilor de securitate. Incearca!

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu exista asa ceva: program care sa-ti sparga parola la mess ca daca exista cred ca nu mai avea nimeni acum ID.

| 1Mihai1 a răspuns:

Nu există aşa ceva.

| mariusboss9999 a răspuns:

Vezi ca jos de tot, pana sa dai sign in ai forgot your password dai acolo si completezi ce iti spune