| Sunshineeeeeeee a întrebat:

credeti ca somnul ingrasa?big grin

Răspuns Câştigător
| Lucrian a răspuns:

E bine sa ai un echilibru. S-a descoperit ca somnul putin ingrasa. Dar si somnul mult.
Cel mult... pentru ca e mult sedentarism si nu arzi caloriile
Cel putin... pentru ca organismul nu e odihnit si nu-si poate face functiile cum trebuie, in concluzie nu arzi caloriile cum trebuie
6-8 ore de somn eu zic ca e numai bun

7 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Atat dormitul in exces, cat si nedormitul decat putin, ingrasa. Cel mai sanatos pentru organism este sa dormi 8-9 ore pe noapte.

| claudiuxs a răspuns:

Alta cu ingrasatul, ce Doamne aveti cu ingrasatul, inteleg, nici sa dai in obezitate, dar ce e sa fii o persoana grasuta? nu inteleg, eu personal sunt slabut, dar a cam innebunit lumea cu frumusetea trupeasca.

| δεάδℓλκιss a răspuns:

Paii... nu prea cred. Eu dorm de la 2-3 noaptea si ma trezesc pe la 1-2 la pranz laughing si tot scobitoare raman laughing

| white02 a răspuns:

Dap, cand dormi nu arzi calorii, iar daca mananci seara se depune serios

| wyo a răspuns:

Daca mananci si dormi e clar ca da
tongue

| AxelTerner a răspuns:

Salut nu nu cred ca somnu ingrasa dar nu-i bine sa dormi mult ca te dereglezi dupa aiawinking

| CocaColaLemon a răspuns:

Ce intrebare aiurea! Cum sa ingrase? E normal ca NU!