| Andreeapena a întrebat:

Buna TPU cum imi pot pune o imagine la profilul TPU? fundita+vot.scuze categoria

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dai la editare profil si jos de tot examinezi si cauti poza.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Este asa cum ti-au spus toti cei de pana acum. Principalul este ca poza sa nu fie foarte mare (in pixeli) pentru ca nu vei putea posta.

| MenInShadow a răspuns:

Dai click la editare profil, dupa, scrie undeva Selecteaza imagine profil, dai la examinare, cauti o poza de la tine din pc, 2X click pe poza, dupa dai Salveaza profilul, si astepti pana se da refresh la pagina sa apara fotografia happy

| eXtreme21 a răspuns:

Salut! Vezi ca in stanga profilului, acolo unde scrie "Vizualizare profil", mai jos scrie "Editare profil", dai acolo si in jos-ul pagini o sa vezi scris acolo "Alegeti fisierul".Dai pe el si iti alegi poza dorita. Sper ca am putut sa te ajut.

| roxyana03 a răspuns:

Dai la "Editare Profil, vezi acolo jos scrie "Selecteaza imagine profil" dai pe Alege Fisierul ceva de genu, si bagi o pozatongue... bafta,,, Fundabatting eyelashes?

| Paprik a răspuns:

Editare profil din lista din stanga.
Selecteaza imagine profil--->apesi browse, incarci imaginea din PC si dai salveaza profilul.

| Paprik a răspuns:

Scuze pentru dublu post, dar am uitat sa adug ceva
Daca nu iti apare lista in stanga apasa pe: "Logat ca andry99"

| TheUnikBiby a răspuns:

Te duci in fereastra aceea din stanga ecranului unde scrie "Logat ca *nick user*"
Ai o lista de optiuni.
Te duci la "Editare profil"
apoi jos ai optiunea pentru a alege imaginea de profil
apesi butonul "Browse" si alegi imaginea dorita

Bafta!winking

| PíиGẅ a răspuns:

Te duci la Editare profil si iti apare acolo Selecteaza imagine profil, dai click pe Browse, iti alegi o poza din pc si pe urma dai Salveaza profilul :*

| justifyme a răspuns:

La stanga, a treia liniuta scrie editare profil si dai click acolo, si scrie mai jos schimbare imagine :dai click si acolo si iti schimbi imaginea!
pa pa :*

| meddy28 a răspuns:

Pai dai la numele tau din stanga pagini si acolo iti apare
Vizualizare cont
Editare date de logare
Editare Profil

si dai la Editare profil si acolo jos gasesti sa incarci o imagine

| meddy28 a răspuns:

In stanga iri apare esti logat ca...
Dai clic acolo si ti se deschide in jos o lista.

Acolo al 3 lea este editare profil.

Dai acolo si ti se deschide o pagina noua unde iti apare in jos sa incarci o poza.

Sper ca te-am ajutat.

| laur1OOOGB a răspuns:

Dai clic pe Editare profil, apoi unltimul camp unde scrie: Selecteaza imagine profil; langa el este un buton "choose", dai cluc pe el si incarci o imagine de pe calculatorul tau!
Mult succes!

| Marius_7199 a răspuns:

Dupa ce te loghezi iti apare acolo "lOGAT CA andry99 (in stanga)si dupa jos sunt mai multe chestii.de ex Vizualizare profil, Editare date logare.si mai multe.tu dai la Editare profil si dupa iti apar niste chestii cu data de nastere si etc.ma multe.jos de tot, ultima chestie e sa alegi o poza si dai "Browse"si iti alegi ce poza vrei si apoi salvezi profilul:. sper ca te'am ajutat. FUNDAwinking?

| Andreeapena explică:

va multumesc pentru sfaturi.puplaughinglaughing

| aLLu17 a răspuns:

Dai la editare profil(in stanga) si jos scrie "Schimba poza de profil" si dai la Browse si iti alegi poza dorita fundita?batting eyelashes

| ιυlια a răspuns:

Buna! dai la "Editare profile " si jos scrie " Selecteaza imagine profil " dai la (Choose File) alegi pozaa si dai salveaza profil! :* :* sper ca te-am ajutat. :*

| LissLiss a răspuns:

Buna! uite : dupa ce te'ai logat vezi in stanga EDITARE PROFIL(pe al treilea rand, se afla deasupra mesajelor), deci cum spuneam pui pe editare profil si apoi chiar jooos vezi CHOOSE FILE... si dai acolo si iti cauti poze iar pe urma salvezi! intelegi?happy funda?

| MarySille a răspuns:

Dai la eitare profil si mai in jos scrie sa iserezi o imagine alege-ti fisierul. langa Masculin Si femininwinking