| pisicuta123456789 a întrebat:

Cum pot descarca Pou depe mobil?

4 răspunsuri:
| Xoniaa a răspuns:

Hei! Intri pe Wi fi daca nu ai mega si intrii pe Magazinul Play si intrii la jocuri, il cauti si il descarci. Baftaa! :*

| ADR111 a răspuns:

Intri pe Magazin Play cauti aplicatia o descarci o instalezi si ai si tu un POU tongue.

| CiocoLocko a răspuns:

Trebuie sa ai telefon cu android .....si net pe el ori wifi...intri pe androin market, cauti jocul, ti-l descarci si gata. FUNDA?

| Adrian_Ionut_Mihailescu_1995 a răspuns:

Pai uite ai magazin play sau google play pe telefonul tau? dar ce telefon este mai ales?