| Deian1 a întrebat:

cum pot face un remix unei melodii, este vreun program special sau cava de genu? Funda + invitatie pe The Files la un raspuns convingator.

4 răspunsuri:
| BNSAV a răspuns:

Pai...da : Fruity Loops, Virtual DJ si mai sunt destule.
Iti recomand Fruity Loops, pe care il poti lua de pe The Files sau YouTube. Sunt multe tutoriale, cu toate ca e destul de complicat (parerea mea, n-am nici o treaba cu remix-urile). Stiu mai multi oameni care il folosesc. Bafta!

| BNSAV a răspuns:

Pai ai programe ca : Fruity Loops, Virtual DJ si mai sunt destule.
Iti recomand Fruity Loops, pe care il poti lua de pe The Files sau YouTube. Sunt multe tutoriale, cu toate ca e destul de complicat (parerea mea, n-am nici o treaba cu remix-urile). Stiu mai multi oameni care il folosesc. Bafta!

| Blablabla0012 a răspuns:

Uite aici progamul SoundEdit Pro 2.1 DOWNLOAD http://www.brothersoft.com/soundedit-pro-download-22985.html

| Laurian1999 a răspuns:

Buna,
Se folosesc programe interesante ca Mixcraft 3, 4, 5 eu am facut unu dar nu prea bun (tot parti de melodie) dar aici trebuie sa ai ritm sa ai oleaca de ureche muzicala si sa asculti mult remix pentru a sti ce urmeaza daca nu, exerseaza cu Mixcraft 5 e super, incearca-l, ok va fi greu dar va iesi ceva super! Multa bafta!