| Piitica a întrebat:

cum pot sa imi maresc comanda la Oriflame? stiti careva ceva idei?

2 răspunsuri:
| ema_2625 a răspuns:

Iti poti mari comanda prezentand catalogul mai multor persoane care pot comanda cate ceva, iar daca ai dat comanda, poti suna la cei de la oriflame sa iti mai adauge ce produse doresti, asta daca ai numarul lor de telefon, sau daca ai vreo prietena care nu a dat comanda din catalogul respectiv poti pune la ea si ii dai banii.

| emag a răspuns:

Poti suna sa mai adaogi produse, sau ai putea anula comanda si sa comanzi produsele pe care le vrei de valoare mai mare.