| ღRαmøOoღ a întrebat:

Cum pot si eu sa vad pe calculator ce e pe tv? Nu mai merge tv-ul si vreau sa ma uit pe calculator...am mai avut deja dar de mult...nu era insatalat de mine.Ca sa ma ajutati intrati pe idul : crazyramona94. si cei care au TeamView sa ii zic parola si numele de utilizator ca sa intre pe cp-ul meu ca sa imi instaleza "mufa" parca ii zicea nu mai stiu dar oricum poate fi si altceva dar numai sa fie! (23.02.2011)
fundita

Răspuns Câştigător
| MiHaI a răspuns:

Poti asa da este si un site care arat exact ce e la tv http://www.cool-tvweb.net/

7 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Iti trebuie tv-tuner.

| LucianGabriel a răspuns:

Pai daca nu ai internet explorer, zi ce sistem de operare ai ca sa-ti pot zice ce sa folosesti.Sau sa instalezi IE daca nu-l ai(daca ai windows e imposibil sa nu ai IE).

| LucianGabriel a răspuns:

Scz de exprimare, eram grabit.

| ღRαmøOoღ explică:

Dar nu are cineva TeamView si sa intre sa mi-l instaleze ca eu nu stiu thinking Va rog...

| ღRαmøOoღ explică:

Nu am " internet explorer

| Hassel a răspuns:

Ca sa nu te complici cu netul, iti poti lua un tv turner si o sa poti vedea la pc ce e la tv(costa cam 50 de ron)
Alta varianta:daca monitorul tau e cat de cat performant o sa il poti pune in locul tv-uluiwinking

| lovelove24 a răspuns:

Poti vedea tot ce e la TV pe http://www.cool-tvweb.net/ tot ce vrei... sper ca te-am ajutat... fundita?;;)