| MadalinaAlexandra a întrebat:

Cum sa fac sa am abdomentul plat? Adica il am plat, dar cum fac sa il mentin asa. P.S. Sunt fata, si nu am timp sa merg la sala. FUNDA

Răspuns Câştigător
| ITHelper a răspuns:

Simplu!, seara inainte de culcare, fa cateva abdomene (cat te tine pe tine burtica) si mamanca si ceva sanatos. de ex. dupa ce mananci ceva "greu", cum ar fi carnea, dupa sau in timp de mananci, adauga si o salata, sau ceva verdeturiwinking

3 răspunsuri:
| paulinhio a răspuns:

Buna!
Pai daca nu ai timp de sala, ai putea sa faci tu acasa in fiecare dimineata cateva abdomene, cand spun cateva ma refer intre 30-50/zi si ai putea sa mananci mai putine kalorii pentru ca grasimea sa nu se depuna.
:*:*

| alex19995 a răspuns:

Bereelaughinglaughing