| PussicatDolls a întrebat:

Buna TPUbig grin
Am sa pun o intrebare mai prosteasca dar sper sa imi raspundeti in cazul in care puteti la ea.batting eyelashes
Uitati, in aceasta vacanta as vrea sa ma duc la verisoara mea la Tg-Jiu, dar problema e ca si ea si familia mea si a ei s`au rugat de bunicul meu sa ma duca cu masina pe mine si pe bunica mea.
Insa bunicul meu e foarte greu de convinswinking
Va rog imi dati si mie cateva idei cum as putea sa-l conving pe bunicul meu impreuna cu verioasoara mea sa ma duca la ea la Tg-Jiu?
Cel mai convingator raspuns fundita:!
SARBATORI FERICITE!

1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

La o intrebare prosteasaca, un raspuns prostesc : ameninta-l pe bunic ca il internezi la azil, daca nu te duce la "verioasoara" de la Tg Jiu!