| 非跳躍 a întrebat:

Buna TpU dati-mi cel mai explicit video cum sa fac un Metin2 fara Hamachi. Ofer funda pentru cel mai bun video sa aiba si linkuri cu programele. big grin happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Eu zic sa nu iti faci server,stiu, ai vrea sa te distrezi cu prietenii, dar singur nu-l poti tine, deoarece host-urile sunt scumpe. Este mult de lucru, iti vor aparea si bug-uri si multe altele. http://4metin.ro/ Pe acest site poti gasi tutoriale cu ce te intereseaza pe tine + toate programele. O zi buna!

| tituspiano a răspuns:

Faci PortForward. sau Daca ai IP static nu mai trebuie sa faci nimic... Din ce OS(sistem de operare) hostezi serverul?