| Robert93_7960 a întrebat:

Buna TPU dau funda deci am auzit de jocul asta soul eater battle resonance si am aflat ca e pentru ps2 broken heart...as vrea sa stiu daca exista vreo modalitate de al juca pe pc adica vreun program ceva orice...

Răspuns Câştigător
| daniel_5197 a răspuns:

Pcx2 playstation 2 emulator.

6 răspunsuri:
| deny a răspuns:

Pai nu se poate iar psx2 ala e altceva trebuie sa ai jocul pe ps2 iar cu un fir il bagi in calculator si inloc sa joci la televizor joci la calculator iar de jocul ala poate apare si o varianta de pc

| andyanimefan64 a răspuns:

Deci fii atent.Ai nevoie de iso-ul jocului pentru ps2 desigur.
-iei pcsx2
-dai la run(nu inainte de a seta controalele pe preferinte) apoi selectezi iso-ul jocului dorit si asta e tot. Dar, dupa cum spune si descrierea, pcsx2 este in lucru asa ca se va inchide de vreo cateva ori dar nu des si nu tot timpul si ai nevoie de un computer bun pentru a rula si o placa pe masura.Mult succes!

| daniel_5197 a răspuns:

Iti trebuie un program care emuleaza un ps2 pe pc.Insa e mancator mare de resurse.

| Robert93_7960 explică:

Ca de exemplu...

| Robert93_7960 explică:

Sicum il folosesc?