| GlitterGlitter20 a întrebat:

De 2 ani am vergeturi pe coapse,am incercat sa ma dau cu crema,sa imi fac masaje, insa era prea tarziu. De curand au inceput sa imi apara iar, pe un picior de la genunchi in jos. Ma simt complexata si nu suport sa le vad. As putea sa fac ceva inainte sa apara de tot si sa fie destul de vizibile? Stiu ca doar cu operatie scap dar nu vreau sa ma operez.
Nu le mai suport deloc!
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Energy_Glory_1985 a răspuns:

Spotrul te ajuta! Mai ales alergatul!

3 răspunsuri:
| MariusBoy2013 a răspuns:

De vergeturi nu scapi prin creme si masaje.
Ai auzit de SALA DE SPORT/Fitness?

| GlitterGlitter20 explică (pentru MariusBoy2013):

Am auzit, bineinteles. Fac sport in fiecare zi, o jumatate de ora in fiecare zi, sunt si zile in care fac o ora si ceva.

| annutza14 a răspuns:

Da sa stii ca e o optiune sala dar si alimentatia! mancan d sanatos ai putea sa scapi de grasimi si din kilograme dar si de celulita si vergeturi! happy