| DaRkAnGeL19 a întrebat:

BUNA TPU! Deci ma joc metin2 rival sunt sef de bresla am cal militar cum fac sa imi evoluez magiile la cal? cine da raspuns corect funda!

4 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

Trebuie sa cumperi niste carti anumea pentru magiile acelea asa cum este si la magiile caracterului asa este si acolo... funda?:d

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Ce nu carti trebuie sa cumperi un fel de punga de la shop ca aia ca saiti faci magazin mai e una asemanatoare si iti faci daca merge daca nu incerci si incerci si incerci si bv ca esti sef de breasla(funda?)

| lord1 a răspuns:

Tre sa cumperi niste carti

| lord1 a răspuns:

Tre sa cumperi niste carti.