| alexy a întrebat:

Este cineva pe aici caruia sa ii placa Celine Dion sau cuplul Naruto and Hinata? Daca da atunci va rog sa urmariti acest video si parerile cele ma dragute vor primi funda, iar restul voturi. Sper sa va placa.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =8p4zBOjm9Sc

Răspuns Câştigător
| AnToNiKa_7758 a răspuns:

Este super.Multumesc mult ca ne-ai aratat si noua.Am dat likehappy. Foarte frumos si tine-o tot asa.kiss.
P. S:Mie mi-a placut sincer, si nu zic doar pentru fundita!

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Mie unul mi-a placut, am dat si likewinking E frumos happy :X

| CM7YRE a răspuns:

Mai ales melodia e superba in combinatie cu Naruto si Hinata :X

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Mda interesant! Oricum Sakura ii zice lui Naruto ca il iubeste asa ca Hinata are de asteptat