| MariaMaryy a întrebat:

Exista in Romania o revista doar despre vedete din afara? De exemplu Johnny Depp, Tim Burton, Anne Hathaway, Hugh Jackman sau trupe gen Green Day nu cu justin bieber sau selena gomez?

4 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Cred ca ceea ce cauti este revista "Tiger".
Lectura placuta.
Pa, pa.

| xoxolove96 a răspuns:

Bravo girl, cool girl poate mai gasesti la cheoschiuri altele dar eu pe astea le citesc

| inmedio1 a răspuns:

Buna Maria.
In magazinele Inmedio poti gasi mai multe reviste straine depre vedete, in engleza, franceza, germana sau spaniola precum: OK!, Tiger Beat, J-14, Popcorn, Bravo, Kerrang sau BOP.
Poti urmari blogul nostru pentru a afla cand apar noile editii ale lor: http://inmedio.ro/blog/
In cazul in care nu le gasesti, ne poti scrie pe pagina noastra de Facebook si vom incerca sa te ajutam.

Toate cele bune

| Geollici a răspuns:

In revista Bravo mai da despre ei. Mai sunt revistele pe la magazine.