| anonim_4396 a întrebat:

Buna tPu! Fiica unei profesoare a intrat la facultate si vreau sa o felicit pe profesoara... dar vreau sa fie ceva mai mult decat un simplu " Felicitari ". dar sa nu fie nici prea pompos... idei? Funda!;*

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Poti sa-i trimiti un mesaj in genul:
Dupa munca si rasplata! Felicitari pentru rezultatele fiicei dvs. Sper ca bunul Dumnezeu sa-i calauzeasca pasii in drumul vietii iar dvs. sa va bucurati din plin de ea. Numai bine!

Bafta!
xoxo, Mary peace sign

4 răspunsuri:
| summer12 a răspuns:

Pupincurismul asta...

| aligeo50 a răspuns:

Va felici si va admir.pentru munca depusa.cu drag. Bubble. sper ca ti-am fost de folos...nu e chiar asa bun.dar am incercat

| biia_6810 a răspuns:

O felicitare si o ciocolatasmug

| Yourtruelove a răspuns:

Summer12, te doare capul? Nu mai vorbi aiurea chatterbox, daca nu stii gurita! don't tell anyone