| Alexoutza a întrebat:

Funda pentru cine face cea mai buna descriere a vedetei sale favorite+vot la restul raspunsurilor!
PS:Nu imi vorbiti despre Hannah Banana, Selena Gomez sau Justin Biberon pls!

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Mie imi place nina dobrev love struck este inalta, subtirica, este o super buna actrita, draguta la fata, are parul luuuung si dreptlove struck are 1.70 si 21 de ani. a jucat in the vampire diaries si are un zambet dragut

ian somerhalder.
cel mai aratos vampir ever. ochi albastri, privire patrunzatoare, zambet larg day dreaming; d
are 32 de ani dar nu pare.

deci eu m-am indragostit de serialul the vampire diaries. ti-l recomaaaand:d

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ai stat bine si te-ai gandit inainte sa pui intrebarea asta? Daca vrei descrieri de vedete cauta pe wikipedia.

| thegreatgatsby a răspuns:

Dar daca vedeta cuiva preferata este Hannah Banana, Selena Gomez sau Justin Biberon?
Esti dusa.
Mai intai zici sa facem descrierea vedetei preferate, dupa aia bagi interdictie la astia 3

E ca si cum as zice " Hey, spuneti-mi numele voastre preferate! ps : nu imi ziceti Alexandra / Alexandrutza pls! "

| KoreaJapan a răspuns:

Nu pot alege vedete. Imi place atat smiley, un tanar cu o voce minunata si amuzant in acelasi timp, atat bae soo bin, un actor nemaipomenit si cu un chip de inger,cu ochi blanzi si sinceri, atat han si min, cea mai frumoasa actrita coreeana din cate s-a vazut, Celine Dion, cu o voce de neintrecut, atat Leonardo Di Caprio...

| liladyna a răspuns:

Amy lee-p.e.r.f.e.c.t.a.(gata:d)

| ioana02 a răspuns:

Mie imi place Zac Efron.Este un actor talenat si arata foarte bine(mai ales de cand s-a tuns)love struckwinking

| babyV a răspuns:

Nume real: Apostoleanu Elena Alexandra
Data nasterii: 16 Octombrie 1986 (24 ani)
Zodia: Balanta
Locul nasterii: Mangalia
Status marital: necasatorit
Inaltime: 1, 60m
Greutate: 45kg
Culoarea ochilor: caprui
Culoarea parului: brunet
Hobby-uri: muzica
Educatie: Liceul Economic Mangalia, Facultatea de Ştiinţe Politice
Site oficial: www.inna.ro

| babyV a răspuns:

Nume real: Vanessa Anne Hudgens
Alias: Baby V
Data nasterii: 14 Decembrie 1988 (22 ani)
Zodia: Sagetator
Locul nasterii: Salinas, California, United States
Status marital: necasatorit
Mama: Gina Hudgens
Tatal: Greg Hudgens
Surori: Stella Hudgens
Inaltime: 1, 60m
Culoarea ochilor: caprui
Culoarea parului: brunet
Hobby-uri: muzica
Site oficial: www.vanessa-hudgens.com

| BlackRockDragon a răspuns:

Pai eu ador un personaj pe nume Black Rock Shooter. E super draguta putin gotica. 16 ani. Cantareata creata de japonezi. si... mda nu stiu prea multe dar oricum e super draguta... apropo e fata!love struck