| b342 a întrebat:

TPU!
Imi cer scuze ca este nevoie sa postez intrebarea inca odata, dar am nevoie de raspunsuri!
http://i.imgur.com/6m0Lk.png
Dupa cum vedeti, scrisul este foarte mic. Ma ajuta cineva sa il fac mai mare?
Multumesc :3!
P. S: Nu dezinstalez mess-ul iar dupa aceea il instalez iar, pentru ca tot asa este. [ A fost nevoie sa-l dezinstalez si sa il in instalez iar, din alta cauza ]

Răspuns Câştigător
| Xlove64 a răspuns:

Da
Deci tine apasat pe butonul Ctrl si in timp ce ti apasat pe el misca din rotira de la mouse si fal ori mai mare ori mai mic;]
Funda; D /