| Maddox a întrebat:

Imi plac foarte mult florile! Am cumparat recent o floare tillandsia cyanea si dupa vreo 2 saptamani i-a cazut floarea care nu mai era asa roz si se cam inverzise.(nu a rupt-o nimeni. Si am ingrijit-o). De ce s-a rupt? Va mai inflori? Daca da, cand? Scuzati categoria dar nu am stiut unde sa pun!

1 răspuns:
| TootydeCool a răspuns:

Buna, nu iti face griji, va mai inflori, ai putina rabdare. Trebuie sa ai mare grija cu flare sa nu-i dar prea multa apa sau prea putinica, trebia mai intai sa cauti depre ea ca sa stii cum sa procedezi!
Dar nu iti face griji cred ca va mai inflori.
Succes, si ai mare grija!